Pozvánka na Deň Rodiny 2017

posted in: Deň rodiny 2017 | 0

Rodina …malé veľké víťazstvá!

Takto znie podnadpis ďalšieho ročníka Dňa rodiny v roku 2017. Tento rok ho budú  Banskobystrické rodiny oslavovať 20. a 21. mája 2017.

Ako celý rok v meste pod Urpínom, aj Deň rodiny sa bude niesť v športovom duchu.

Pre všetkých je v sobotu 20. Mája od 10,00 – 18,00 hodiny v Parku pod pamätníkom SNP pripravený bohatý program. Organizátori pripravili hry pre celé rodiny, športové a zábavné aktivity pre všetky generácie, pri ktorých sa spoločne zabavia.

Škola športu Labrador a Univerzita Mateja Bela Vám ponúkne športové aktivity. Pestré tvorivé, zábavné, hudobné a pohybové hry pripravila Sonyta Music & Helen Doron English, prídu aj modelári, MAGICA ACADEMY vás pobaví s angličtinou pre najmenších, o.z. Cesta fantázie a Súkromná ZŠ 2 pripravili aktivity pre ruky i hlavu, maľovanie na tvár, o.z. Návrat, SOS/BirdLife Slovensko vás naučia poznávať a ochraňovať vtáky nášho okolia, aktivity prinesie aj Slovenský skauting a ďalšie organizácie, či združenia.

Na pódiu vystúpia Vzdelávacie centrum Sonyta Music & Helen Doron English, Hudobná škola Yamaha, DFS Prvosienka a DFS Radosť, Detský spevácky zbor Vodopádik, Divadlo z Pasáže a Divadlo KaSia.

V Banskej Bystrici Deň rodiny organizujú dobrovoľníci s podporou mnohých sponzorských organizácií a súkromných spoločností. Podujatie podporilo aj mesto Banská Bystrica a  záštitu nad ním prevzal primátor Ján Nosko.